0Shares

Vetëm me pak xhel dhe ju mund të zgjidhni modelin e flokëve për meshkuj, këtë verë.

Flokët e shkurtër kurrë nuk dalin nga moda, ndërsa këtë verë, tendenca moderne janë frizurat në vijim. Prandaj, zgjidhni modelin që bën për ty. /Telegrafi/

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)