LAJMI I FUNDIT:

Moda për çapkënë: Gërshetat e meshkujve mund të shihen kudo dhe duken tërheqës

Moda për çapkënë: Gërshetat e meshkujve mund të shihen kudo dhe duken tërheqës
(Foto: Instagram)

Është bërë zyrtare – gërshetat për meshkuj janë në modë dhe barten nga të gjithë – nga futbollistët te hipsterët.

Reklama

E mbani mend Orlando Bloomin në rolin e Legolas? Si i ishin thurur flokët e tij në gërsheta të bukur, të rrallë?

Shumë meshkuj e imituan atë dhe filluan të dekoronin flokët e tyre me këtë zbukurim, thënë ndryshe femëror.

(Foto: Instagram)

Nuk ka rëndësi nëse i keni flokët të gjatë… apo të shkurtër. /Telegrafi/

(Foto: Instagram)

(Foto: Instagram)

(Foto: Instagram)

(Foto: Instagram)

(Foto: Instagram)

Në trend Femra

Më shumë
Zbulohet sekreti i ruajtur më së miri i Shakirës – si nuk plaket?!

Zbulohet sekreti i ruajtur më së miri i Shakirës – si nuk plaket?!

Psikoprofil
Gjërat që vetëm vajzat të cilat asnjëherë nuk vënë jelekë i kuptojnë

Gjërat që vetëm vajzat të cilat asnjëherë nuk vënë jelekë i kuptojnë

Këshilla dhe arsye
Grimi mbi grim? Për një dukje më natyrale, aplikoni fillimisht konturimin dhe skuqjen, më pas pudrën

Grimi mbi grim? Për një dukje më natyrale, aplikoni fillimisht konturimin dhe skuqjen, më pas pudrën

Grim
Çfarë do të thotë kur keni ovulacion me dhimbje: Sikleti momental është normal, por mund të jetë shenjë e pesë problemeve serioze

Çfarë do të thotë kur keni ovulacion me dhimbje: Sikleti momental është normal, por mund të jetë shenjë e pesë problemeve serioze

Kujdesi për lëkurën dhe trupin
Në nuancat e blusë: Kombinime shumë të bukura për ditë pune

Në nuancat e blusë: Kombinime shumë të bukura për ditë pune

Keshilla Modë
Pse nuk duhet t’u jepni para fëmijëve për kryerjen e punëve në shtëpi

Pse nuk duhet t’u jepni para fëmijëve për kryerjen e punëve në shtëpi

Këshilla për prindër
Kalo në kategori