Milani i frikshëm, shënon dy gola për tre minuta ndaj Austria Viennas me dyshen Calhanoglu-Silva (Video)

Milani ka gjetur golin e parë dhe të dytë në ndeshjen e grupeve të Ligës së Evropës ndaj Austria Viennas.

Pa kaluar shumë minuta kohë nga fillimi i ndeshjes, Rossonerët kanë gjetur golin e epërsisë 1-0.

Është mesfushori turk, Hakan Calhanoglu, i cili shënoi gol të bukur për epërsinë e Milanit.

Goli i turkut erdhi në minutën e shtatë të ndeshjes pas asistimit të Andre Silvas.

Pas vetëm tre minutave lojë radha erdhi edhe për portugezin Silva, i cili shënoi për 2-0. /Telegrafi/

Florentino Perez dëshiron ta sakrifikojë yllin e Real Madridit për të financuar transferimin e Wirtz

Formacioni i mundshëm i Kosovës ndaj Qipros – Foda me disa ndryshime të detyrueshme