LAJMI I FUNDIT:

Mekaniku rumun mbeti i habitur, kur papritmas iu aktivizua në kokën airbagu i makinës që po e rregullonte

Mekaniku rumun mbeti i habitur, kur papritmas iu aktivizua në kokën airbagu i makinës që po e rregullonte

Derisa po e rregullonte një makinë të dëmtuar, një mekanik nga Rumania, pësoi një aksident të pazakontë, pikërisht me një pjesë që është krijuar që ta shpëtojë shoferin në rast aksidenti.

Reklama

Në momentin që po kontrollonte në pjesën e përparme, të një makine të demoluar në tërësi, atij iu hap airbagu në kokë, transmeton Telegrafi

Aktivizimi i airbagut e la mekanikun rumun shumë të habitur, sa që vazhdonte ta shikonte, derisa e fërkonte kokën nga dhimbja që ia shkaktoi.

Ky moment qesharak, është pëlqyer shumë pasi pamjet u shpërndanë në rrjetet sociale dhe morën shumë pëlqime. /Telegrafi/

Kolega mecanic

Publiée par Nelu Botezatu sur Vendredi 10 avril 2020


Në trend Auto

Më shumë
Shikoni shoferët e Milwaukee duke fluturuar mbi një “gungë” gjigante për ndalim të shpejtësisë

Shikoni shoferët e Milwaukee duke fluturuar mbi një “gungë” gjigante për ndalim të shpejtësisë

Auto
Milioneri nga Finlanda merr një gjobë prej 121 mijë eurove

Milioneri nga Finlanda merr një gjobë prej 121 mijë eurove

Auto
Panasonic do të rrisë prodhimin e baterisë me 10 për qind në Gigafabrikën e Tesla-s në Nevada

Panasonic do të rrisë prodhimin e baterisë me 10 për qind në Gigafabrikën e Tesla-s në Nevada

Auto
Volvo po tërheq mbi 100 mijë vetura

Volvo po tërheq mbi 100 mijë vetura

Auto
Lansimi i Tesla Roadster shtyhet të paktën deri në fund të vitit 2024

Lansimi i Tesla Roadster shtyhet të paktën deri në fund të vitit 2024

Auto
Vuçiq në takim me Escobarin dhe Lajçakun kërkon formimin e Asociacionit

Vuçiq në takim me Escobarin dhe Lajçakun kërkon formimin e Asociacionit

Lajme
Kalo në kategori