Megan Fox u shfaq e magjishme në tapetin e kuq të “Billboard Music Awards 2022” në MGM Grand Garden Arena në Las Vegas.

35-vjeçarja veshi një fustan të zi nga David Koma që tregonte dekoltenë e saj, me një të çarë të mprehtë deri në kofshë që zbulonte këmbën e tonifikuar, ndërsa i fejuari i saj Machine Gun Kelly, zgjodhi një pamje të përshtatshme me kristale dhe thumba.

Ndërsa në tapetin e kuq dyshja diskutuan për ditëlindjen e Meganit, me MGK duke thënë: “Është ditëlindja e të fejuarës sime në mesnatë, kështu që ne po e festojmë natën e saj të mrekullueshme”, për të cilën Megan u përgjigj: “Jam e mërzitshme, nuk pi, por unë jam e sigurt se ai do të pijë edhe për mua”.

Ylli aksesoi veshjen e saj të zjarrtë me një palë doreza argjendi dhe të zeza deri në bërryl, me një motiv lulesh kristali dhe taka të qarta me platformë.

Veshjet më të bukura në tapetin e kuq të “Billboard Music Awards 2022” Veshjet më të bukura në tapetin e kuq të “Billboard Music Awards 2022”

Bukuroshja me flokë të zi i mbajti ato në një stil të drejtë, të shtrirë poshtë shpinës së saj dhe me balluke sportive për këtë rast.

Sa për grimin, ajo kishte një sy të nxirë me maje dhe një nuancë të bukur të buzëkuqit mat.  /Telegrafi/