LAJMI I FUNDIT:

Mattel rikthen kukullën e saj nostalgjike Barbie Totally Hair

Mattel rikthen kukullën e saj nostalgjike Barbie Totally Hair

Mattel ka rikthyer një nga kukullat e saj më ikonike: Barbie Totally Hair.

Që kur debutoi fillimisht 30 vjet më parë, prodhuesi i lodrave ka nxjerrë një version të përditësuar të kukullës së viteve ’90.

Fillimi origjinal ishte në dispozicion në ngjyrat e flokëve bionde ose brune dhe erdhi me një gjel stilimi shoqërues.

View this post on Instagram

A post shared by Barbie (@barbie)


Barbie e re përfshin katër kukulla me stilet e tyre unike të flokëve, teksturat, pamjet e modës dhe temat e tyre.

Linja më e fundit e kukullave të ndryshme nga Mattel përfshin një Barbie me aparat dëgjimi
Lexo po ashtu Linja më e fundit e kukullave të ndryshme nga Mattel përfshin një Barbie me aparat dëgjimi

Çdo kukull ka gjithashtu një mane vërtetë të gjatë prej 22 centimetrash flokë — që arrin deri në kyçin e këmbës.

Fëmijët gjithashtu mund të shijojnë ngjyrat e gjalla të kukullës me ngjyrën e flokëve, si dhe më shumë se 15 aksesorë stilimi që përfshijnë çdo gjë, nga kapëse flokësh që ndryshojnë ngjyrën deri te lidhëset e flokëve. /Telegrafi/