LAJMI I FUNDIT:

Margot Robbie duket bukur me një fustan të kaltër me pika ndërsa shëtit në New York

Margot Robbie duket bukur me një fustan të kaltër me pika ndërsa shëtit në New York

Ajo po luan në një pjesë të shumëpritur të viteve 1930.

Pra, nuk është befasi që Margot Robbie dukej mahnitëse në një pamje retro.


32-vjeçarja australiane e nominuar për “Oscars” i dha një ndryshim modern një fustani të epokës së viteve 1930 ndërsa po shkonte në një intervistë në “Tonight Show Starrin Jimmy Fallon” në New York të hënën.

Ylli dukej absolutisht e mrekullueshme në pamjen e stilistes Alessandra Rich, e cila shfaqte një dekolte të zhytur.

Margot Robbie shihet shqetësuar pasi u largua nga shtëpia e Cara Delevingne e cila ka shkaktuar shqetësime me sjelljet e çrregullta në publik
Lexo po ashtu Margot Robbie shihet shqetësuar pasi u largua nga shtëpia e Cara Delevingne e cila ka shkaktuar shqetësime me sjelljet e çrregullta në publik

Veshja prej sateni përmbante një jakë të madhe të bardhë që përputhej me prerjen e xhepave dhe kopsa të mëdha ari.

Ajo bashkoi fustanin të stilistit me origjinë italiane, me bazë në Londër, me një palë taka lëkure të bardha ndërsa bënte xhiron e promovimit për projektin e saj të ardhshëm filmik.

Flokët e saj bionde ishin të vendosura në pjesën e mesme, ndërsa ajo theksonte pamjen e saj natyrale me grim plotësues të mbushur me një rrëshqitje të buzëve rozë. /Telegrafi/