0Shares

Carl Renezeder nga Kalifornia e Shteteve të Bashkuara, e ka vozitur një Lucas Oil Off-Road për terrene të vështira, në pistën ku bëhet gara e njohur si karting.

Më poshtë mund të shihni se si vetura V8, ka bërë rrathë të shpejta dhe ka rrëshqitur nëpër asfalt, transmeton Telegrafi.

Shtigjet në të cilat kalojnë nga dy vetura të vogla garash, janë bllokuar nga makina që ka konstrukt të gjerë.

Kjo ngasje e pazakontë, është bërë nga një shofer profesionist dhe nuk rekomandohet të voziten veturat tjera në këto pista. /Telegrafi/

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)