LAJMI I FUNDIT:

Magjepsëse në të kuqe, Adriana Lima rikthen figurën trupore vetëm disa muaj pas lindjes së fëmijës

Magjepsëse në të kuqe, Adriana Lima rikthen figurën trupore vetëm disa muaj pas lindjes së fëmijës
(Foto: Getty)

Kanë kaluar vetëm disa muaj prej se e solli në jetë fëmijën, Adriana Lima shkëlqeu në tapetin e kuq me një fustan të kuq.

Reklama

Modelja e njohur është shfaqur në tepihun e kuq për premierën e filmit “Air”, ku shoqërohej nga partneri i saj, Andre Lemmers, i cili nuk iu nda në asnjë çast.

Adriana Lima shkëlqen me paraqitjen në premierën e filmit “Air”
Lexo po ashtu Adriana Lima shkëlqen me paraqitjen në premierën e filmit “Air”
(Foto: Getty)

Për këtë rast, bukuroshja kishte zgjedhur një fustan të kuq dhe këpucë të kuqe me taka. Ajo e kompletoi dukjen me grim të thjeshtë dhe buzëkuq të kuq të spikatur që theksonte bukurinë e saj natyrale.

Pasi u bë nënë për herë të tretë, modelja u kritikua për dukjen e saj, por ajo iu përgjigj me shpejtësi duke thënë se po rikthehet.

(Foto: Instagram)

Adriana solli në jetë një djalë në muajin gusht të vitit të kaluar që është fëmija i parë nga lidhja me producentin e filmit Lemmers.

Braziliania 41 vjeçare ka edhe dy vajza nga martesa e saj e mëparshme. /Telegrafi/

(Foto: Getty)

(Foto: Getty)

(Foto: Getty)