LAJMI I FUNDIT:

Luaj për qejfi dhe fito super shpërblime me Floil!

Luaj për qejfi dhe fito super shpërblime me Floil!

A je shef n’kuzhinë? Nëse po, tregona një recetë me vajin apo margarinën Floil dhe bëhu pjesë e garës më të madhe shpërblyese.

Krejt çka ju duhet është që të na dëshmoni me foto që receta juaj është përgatitur me vajin apo margarinën Floil.

Publikoni në rrjete sociale me #ShefEQef apo dërgona në Facebook apo Instagram tek faqja Floil Official.

Në këtë mënyrë ju do të bëheni garues për këto super shpërblime:

– Enëlarëse
– Makinë për brumëra
– Grirëse perimesh
– Set lugësh
– Set pjata
– Set tenxhere
– Paketime Floil dhe shumë shpërblime tjera.

Luaj për qefi dhe fito super shpërblime, vetëm me Floil!

Artikull i sponzorizuar