LAJMI I FUNDIT:

Lladrovci tregon se dy drenicakë që janë në pushtet e zhgënjyen shumë (Video)

Lladrovci tregon se dy drenicakë që janë në pushtet e zhgënjyen shumë (Video)

Kryetari i Komunës së Drenasit, Ramiz Lladrovci, duke shpalosur përjetime të ndryshme të tij, në emisionin “Show Room me Gentën”, tregoi se edhe është zhgënjyer nga shokët e luftës.

Reklama

Lladrovcin e kishin zhgënjyer dy drenicakë që tash janë në pushtet, për të cilët tha se i deshi shumë.

“Më kanë zhgënjyer bashkëluftëtarët e mi, shokët e mi. Janë disa nga ta, të cilit nuk po i përmendi me emra, por më kanë zhgënjyer bukur shumë e që i kam dashtë shumë. Nuk mund të them që nuk kanë qenë njerëz të fjalës dhe besës, por që kanë ndryshuar shumë kur e kanë pas pushtetin. Të dytë janë nga Drenica, njëri nga Drenasi, tjetri nga Skenderaj”, tregoi Lladrovci.

EMISIONI "SHOWROOM" Mysafir: Ramiz Lladrovci – 13.10.2018

EMISIONI "SHOWROOM" Mysafir: Ramiz Lladrovci – 13.10.2018

Publiée par RTV Dukagjini sur Samedi 13 octobre 2018

Në trend Lajme

Më shumë
Serbia kishte pretenduar se disa shtete 'ç’njohën' Kosovën, Osmani takon liderët e tyre – konfirmohet njohja e shtetit e marrëdhëniet diplomatike

Serbia kishte pretenduar se disa shtete 'ç’njohën' Kosovën, Osmani takon liderët e tyre – konfirmohet njohja e shtetit e marrëdhëniet diplomatike

Lajme
Pavarësisht kritikave se po ndërhyn në zgjedhjet e Zvicrës, Kurti merr pjesë në organizimin e SP-së

Pavarësisht kritikave se po ndërhyn në zgjedhjet e Zvicrës, Kurti merr pjesë në organizimin e SP-së

Lajme
Integrim para anëtarësimit të vendeve kandidate në BE

Integrim para anëtarësimit të vendeve kandidate në BE

Lajme
Fjalimi i Vuçiqit në OKB, analistët: Serbia e ka shkelur marrëveshjen e Brukselit, të merren masa nga ndërkombëtarët

Fjalimi i Vuçiqit në OKB, analistët: Serbia e ka shkelur marrëveshjen e Brukselit, të merren masa nga ndërkombëtarët

Elfije Boletini
Aliu publikon pamje nga ndërtimi i rrugës Prishtinë - Podujevë: Punimet janë intensifikuar në të gjitha llotet

Aliu publikon pamje nga ndërtimi i rrugës Prishtinë - Podujevë: Punimet janë intensifikuar në të gjitha llotet

Lajme
Babai i Dritan Goxhajt: Djali im është i qetë dhe i bindur që nuk do të ekstradohet

Babai i Dritan Goxhajt: Djali im është i qetë dhe i bindur që nuk do të ekstradohet

Lajme
Kalo në kategori