Lily James zhduket në rolin e saj si Pamela Anderson në “Pam & Tommy” të Hulu – dhe duket se ajo ende po inspirohet nga bomba bionde edhe pas mbylljes së serialit.

Të martën, aktorja 32-vjeçare angleze mori pjesë në premierën e projektit në Los Angeles në një pamje të prerë nga dy pjesë nga Atelier Versace që kanalizoi shpirtin seksi të Anderson.

James tregoi të dy elementët e veshjes së saj në tapetin e kuq, në një moment duke hequr xhaketën e saj rozë në kafaz për të zbuluar fustanin e shkurtër argjendi të zbukuruar me rripa.

Ylli ka aksesuar veshjen me taka metalike Versace dhe xhevahire Anita Ko për këtë event.

Reklama

Bashkë me yllin pozoi edhe Sebastian Stan, i cili u kombinuar në mënyrë të mahnitshme me James. /Telegrafi/

Reklama