Lila Moss dukej shkëlqyese teksa shfaqte figurën e saj të bujshme me bikini të verdha të pakta, ndërsa merrte rreze dielli me miqtë në Meksikë të martën.

Vajza 19-vjeçare e supermodeles Kate Moss hyri në Instagram për t’u dhënë fansave një pasqyrë të arratisjes së saj luksoze.

Modelja dukej në modalitetin e plotë të pushimeve teksa pushonte në një varkë duke marrë rreze dielli me një palë syze dielli të gjelbra.

Lila dukej e pabesueshme teksa mbajti flokët e saj të lagura në një topuz të çrregullt.

Lila Moss tregon monitorin e diabetit në fushatën reklamuese Fendi-Versace Lila Moss tregon monitorin e diabetit në fushatën reklamuese Fendi-Versace

Në një pozim tjetër, bukuroshja paraqiti një fotografi së bashku me një mike bionde, ndërsa dyshja nxirrnin fytyra qesharake për një selfie në pasqyrë.

Duke parë kamerën, ajo u shfaq pa grim duke treguar bukurinë e saj natyrale dhe stiloi flokët e saj të gjata bionde në një qendër të ndarë ndërsa ato i kalonin shpatullave.

Lila Moss zbulon arsyen pse mamaja Kate Moss u përpoq ta ‘largoj atë nga modelingu’ Lila Moss zbulon arsyen pse mamaja Kate Moss u përpoq ta ‘largoj atë nga modelingu’

Ajo thjesht e kompletoi pamjen me disa aksesorë – dy gjerdan ari dhe të gjelbër që bien në sy. /Telegrafi/