Policia në Ferizaj raporton se një person përderisa ishte duke punuar ka rrëshqitur dhe ka rënë në shufra metalike dhe si pasojë ka pësuar lëndime trupore.

I njëjti është dërguar për tretman mjekësor. /Telegrafi/