LAJMI I FUNDIT:

Kylie Jenner me stil të ri flokësh, gjersa fillon festimin e ditëlindjes së 23-të

Kylie Jenner me stil të ri flokësh, gjersa fillon festimin e ditëlindjes së 23-të

Deri tani, nuk është e habitshme nëse shihni Kylie Jenner me një stil ndryshe të flokëve, çdo ditë të javës.

Reklama

Por, nuk ndodh shumë shpesh që të shohim ikonën e bukurisë me flokë të shkurtër, pasi ajo dihet që favorizon paruke të gjata dhe stilime voluminoze.

Këtë fundjavë, Jenner ndau me fansat festimin e hershëm të ditëlindjes me miqtë e saj, ndërsa kishte një stilim të ri flokësh ‘bob’.

Në një video në Instagramin e saj, themeluesja e Kylie Cosmetics mund të shihet duke fryrë qirinjtë sipër një torte, me flokët e saj në ngjyrë të artë (mund të jetë një paruke si zakonisht), e cila ishte rregulluar më së miri.

View this post on Instagram

The birthday festivities begin🎂

A post shared by Kylie Jenner News (@kyliesnapchat) on Aug 6, 2020 at 1:33pm PDT

Ajo kishte kombinuar stilimin e flokëve me një xhaketë të zezë dhe reçipeta të bukura të bardha. /Telegrafi/

Në trend Femra

Më shumë
Xhinset e gjera të Jennifer Lopez duken si tuta tepër të lezetshme

Xhinset e gjera të Jennifer Lopez duken si tuta tepër të lezetshme

Moda
Gisele Bündchen flet për mendimet e vetëvrasjes në kulmin e karrierës: ‘Ndihesha e mbytur’

Gisele Bündchen flet për mendimet e vetëvrasjes në kulmin e karrierës: ‘Ndihesha e mbytur’

Psikoprofil
Gjashtë arsye ‘të fshehta’ pse barku nuk ka asnjë ndryshim edhe pas dietës apo stërvitjes

Gjashtë arsye ‘të fshehta’ pse barku nuk ka asnjë ndryshim edhe pas dietës apo stërvitjes

Kujdesi për lëkurën dhe trupin
Ja si duket trupi i gruas më magjepsëse në botë: Burrat nuk mund t'i heqin sytë nga ajo

Ja si duket trupi i gruas më magjepsëse në botë: Burrat nuk mund t'i heqin sytë nga ajo

Psikoprofil
Po mendon të rikthehesh me ish-in? Ja pesë pyetjet që duhet patjetër t’i bësh vetes!

Po mendon të rikthehesh me ish-in? Ja pesë pyetjet që duhet patjetër t’i bësh vetes!

Këshilla dhe arsye
Depresioni dhe shtatzënia e ndërmjetësuar

Depresioni dhe shtatzënia e ndërmjetësuar

Dua bebe
Kalo në kategori