Harrojeni komplotin me vizatimin e vetullave me laps si dhe në ndryshimet përmes ndërhyrjeve kirurgjike.

Nëse bazohemi te Kristen Stewart, moda e këtij sezoni janë vetullat e ndritshme që vështirë se mund të shihen.

Aktroja e famshme u shfaq në ekspozitën e modës, Shanghai të Koresë së Jugut, me vetullat të zbardhura, e cila gjë ishte në kontrast të plotë me “tendencat e ndritshme” që kanë mbizotëruar gjatë viteve.

Artistja ka rregulluar ngjyrën e vetullave me një ngjyrë të lehtë dhe në shikim të parë dukej sikur nuk kishte vetulla.

Me vetullat bionde, aktoret duken të çuditshme dhe pothuajse të panjohura dhe me të drejtë mund të vlerësojmë nëse kjo ishte një ide e guximshme ose e çmendur, por sigurisht shpresojmë që kjo të mos bëhet një prirje për aktoren, shkruan The Sun.

Kristen Stewart (Foto by Han Myung-Gu/Getty Images/Guliver)

Është e rrallë për këdo që të duket shumë e mirë si Kristen me vetullat e padukshme, gjersa shtrohet pyetja se si do të duket pa një grim të rëndë në sytë e saj.

Supozojmë se ky ndryshim është vendosur tashmë në prag të mbrëmjes “Met Gala”, ku u shfaq me vetullat portokalli, kështu që ne besojmë se para se t’i ngjyroste, është dashur më tepër të konsultohej me një stilist të modës. /Telegrafi/

Kristen Stewart (Foto by Neilson Barnard/Getty Images/Guliver)