LAJMI I FUNDIT:

“Kontura Profiles” – Në Zahaq të Pejës filloi punën fabrika që merret me prodhimin e profileve të dyerve dhe dritareve PVC të cilësisë së lartë

“Kontura Profiles” – Në Zahaq të Pejës filloi punën fabrika që merret me prodhimin e profileve të dyerve dhe dritareve PVC të cilësisë së lartë

Qytetit të Pejës dhe Kosovës i është shtuar edhe një fabrikë gjigante.

Bëhet fjalë për fabrikën “Kontura profiles” e cila të mërkurën ka hapur dyert e saj në Zahaq të Pejës.

Në hapjen solemne, përveç shumë familjarëve, miqve dhe bashkëpunëtorëve të kompanisë, i pranishëm ishte edhe kryetari i Komunës së Pejës, Gazmend Muhaxheri.

Kjo kompani është kompani që merret me prodhimin e profileve PVC të dyerve dhe dritareve.

Siç është bërë e ditur, kompania në fjalë ofron një gamë të plotë dizajnësh të profileve përmes një procesit të sofistikuar.

Sipas udhëheqësve të kompanisë, dyert dhe dritaret nga kompania janë me materiale të cilësisë më të lartë nga inxhinierë më përvojë shumëvjeçare.

Drejtori i ekzekutiv i kësaj kompanie, Veton Hyska, ka thënë se kjo kompani garanton prodhimin e dyerve dhe dritareve të plastikës me cilësinë më të lartë ndonjëherë. /Telegrafi/

Puna perfekte vihet re në detaje – Kontura Profiles ofron gamë të gjerë të profileve të dyerve dhe të dritareve
Lexo po ashtu Puna perfekte vihet re në detaje – Kontura Profiles ofron gamë të gjerë të profileve të dyerve dhe të dritareve

Për më shumë informata rreth kompanisë, përkatësisht fabrikës, klikoni KËTU.


Në trend Ekonomi

Më shumë
Shijo 3 ditë të mrekullueshme në Stamboll për vetëm 99 euro

Shijo 3 ditë të mrekullueshme në Stamboll për vetëm 99 euro

Kompania Turistike Shpejtimi
Më pak se 24 orë nga samiti më i madh madh i BNj në Kosovë “PowerToHR”

Më pak se 24 orë nga samiti më i madh madh i BNj në Kosovë “PowerToHR”

powertohr
Zgjidhe problemin e prishjeve për 3 euro në muaj me Hausmeister

Zgjidhe problemin e prishjeve për 3 euro në muaj me Hausmeister

Hausmeister
30% më shumë kilometra në Petrol Company nuk janë teori e thatë, por rezultate të prekshme dhe kjo me çmime më të lira në treg

30% më shumë kilometra në Petrol Company nuk janë teori e thatë, por rezultate të prekshme dhe kjo me çmime më të lira në treg

Petrol Company
Në mars pritet të fillojë faturimi i energjisë elektrike në veri

Në mars pritet të fillojë faturimi i energjisë elektrike në veri

Ekonomi
Nga Ballkani drejt Europës - rritja e shpejtë dhe suksesi i Sachpizza & Sachcaffé

Nga Ballkani drejt Europës - rritja e shpejtë dhe suksesi i Sachpizza & Sachcaffé

Sachcaffé
Kalo në kategori