LAJMI I FUNDIT:

Kompania Turistike Shpejtimi ofron nisje çdo ditë në drejtim të Shëngjinit dhe Velipojës

Kompania Turistike Shpejtimi ofron nisje çdo ditë në drejtim të Shëngjinit dhe Velipojës

Kompania Turistike Shpejtimi njofton se nga data 23 maj kanë filluar nisjet e përditshme me autobus nga Prishtina drejt dy prej destinacioneve kërkuara verore Shqipëri: Shëngjin dhe Velipojë

përpjekje për t’iu përgjigjur kërkesave shumta turistëve, Shpejtimi ka organizuar nisje rregullta ditore nga Prishtina. Autobuset nisen çdo ditë javës, duke ofruar një mundësi shkëlqyer për gjithë ata dëshirojnë shijojnë bregdetin e mrekullueshëm Shqipërisë me çmime arsyeshme.

Kujtojmë se nisjet e para janë kryer më 10 dhe 11 maj 2024, me kthimet e përcaktuara për më 12 dhe 19 maj. Autobuset nisen nga Prishtina në orën 05:00 dhe kalojnë nëpër stacionet kryesore si Fushë Kosovë, Therandë dhe Prizren, për të mbërritur në destinacionet finale në Velipojë dhe Shëngjin. Kthimet janë të organizuara në orën 16:00 nga Velipojë dhe në orën 17:00 nga Shëngjin.

lidhje me akomodimin, Shpejtimi ka siguruar bashkëpunim me disa prej hoteleve njohura zonë, duke ofruar një gamë gjerë opsionesh si Rafaelo Comfort, Rafaelo Executive, Rafaelo Deluxe & SPA, Tanushaj, Twin Towers dhe Frojd 1 & 2 me çmime fantastike, duke përfshirë edhe mëngjesin.

Pakot mund ti gjeni këtu.

Çmimi për biletën kthyese është vetëm 15 euro, duke e bërë këtë ofertë akoma tërheqëse për udhëtarët

Për shumë informata dhe rezervime, klientët mund vizitojnë faqen zyrtare Shpejtimi internet ose kontaktojnë përmes numrave telefonit dhënë. Gjithashtu, biletat mund blihen agjencitë e vendosura Prishtinë, Suharekë dhe Prizren.

Shpejtimi vazhdon të jetë partneri juaj i besuar në udhëtimet tuaja!

Rrjetet sociale: & Facebook  & Instagram

Në trend Ekonomi

Më shumë
Qumështorja Vita - Dashuria dhe puna e palodhshme e më shumë se 1500 fermerëve!

Qumështorja Vita - Dashuria dhe puna e palodhshme e më shumë se 1500 fermerëve!

Qumështorja Vita
Creative Hub prezenton metodën 4 orë punë të premteve

Creative Hub prezenton metodën 4 orë punë të premteve

Creative Hub Kosovo
Rriten këmbimet tregtare me Shqipërinë, Llugaliu tregon se a ka kontrabandë nga Serbia

Rriten këmbimet tregtare me Shqipërinë, Llugaliu tregon se a ka kontrabandë nga Serbia

Ekonomi
Siguria në udhëtim, PrishtinaTicket është anëtare e Swiss Travel Security

Siguria në udhëtim, PrishtinaTicket është anëtare e Swiss Travel Security

Prishtina Ticket
Dukagjini Resort – Ky është projekti përrallor 80 milionësh që do ta transformojë këtë pjesë të Shëngjinit

Dukagjini Resort – Ky është projekti përrallor 80 milionësh që do ta transformojë këtë pjesë të Shëngjinit

Ekonomi
Një platformë për të gjithë - Telegrafi Jobs

Një platformë për të gjithë - Telegrafi Jobs

Telegrafi Jobs
Kalo në kategori