0Shares

Modelet e fundit të markës ”Puma” të cilat sollën koleksionin vjeshtë / dimër 2017-2018, në javën e modës në Paris, duket të jenë paksa të çuditshme.

Kjo për shkak se gjatë shfaqjeve në pasarela, modelet janë parë gjysmë të zhveshura e pothuasje me gjinjë të zbuluar, përcjellë Klan Kosova.

Pjesë e këtij koleksioni, ishte edhe ylli i njohur, Rihanna që e cila ishte shfaqur me një pallto të blertë dhe një kombinim të bukur veshjeje.

Për më shumë, shikoni fotografitë:

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)