Kim Kardashian tregoi anën e saj të egër teksa doli për darkë me vajzën e saj North West gjatë Javës së Modës në Milano në Itali të dielën.

41-vjeçarja u sigurua që të binte në sy teksa kishte veshur një kostum të mrekullueshëm me stampim leopardi dhe çizme me taka të larta mbi gju.

Kombinimi i Kim paraqiste një bluzë të tejdukshme me qafë golf në të njëjtin stampim.

Ajo e kompletoi pamjen e saj duke veshur një pallto leshi dramatike nga supet e saj, me copën që zbriste përgjatë tokës pas saj.

Biznesmenja mbante me vete një çantë dore me stampim leopardi dhe zgjodhi grimin e duhur për të nxjerrë në pah tiparet e saj të bukura.

Reklama

Kim ishte në humor të mirë pas vaktit të saj, duke qeshur me North, nëntë vjeç, ndërsa prisnin transportin për në vendqëndrimin e tyre në Itali. /Telegrafi/

Reklama