Kendall Jenner është pjesë e fushatës pranverore të titulluar “Calvins or nothing” të markës Calvin Klein, ku ka vendosur të pozojë e zhveshur në pjesën e sipërme në disa fotografi.

Brendi i popullarizuar ka shpërndarë në në Instagram iamzhe bardh e zi të modeles 27 vjeçare duke pozuar me veshje të ndryshme.

Kendall Jenner pozon ‘topless’ para pasqyrës, ndërsa vë në pah linjat trupore me të brendshme Kendall Jenner pozon ‘topless’ para pasqyrës, ndërsa vë në pah linjat trupore me të brendshme

Në fotografinë e parë ajo shfaqet me këmbët e kryqëzuara me një xhaketë xhins, ku nuk shihet nëse ka të brendshme të kësaj marke mode.

(Foto: Instagram/calvinklein)

Në imazhet pasuese, Kendall është shtrirë në dysheme duke mbajtur gjoksin e saj të zhveshur, ndërsa ka veshur xhinse. Në pozat tjera të shpërndara në profil, ylli televiziv pozon në koleksionin e ri të të brendshmeve.

Fustani transparent i Kendall Jenner Fustani transparent i Kendall Jenner
Reklama

Fushata, e dizajnuar dhe fotografuar nga Mert Alas dhe Marcus Piggott, paraqet Jenner së bashku me ambasadorët e Calvin Klein, duke përfshirë këngëtaret FKA Twigs dhe Jennie Rubie Jane. Përveç kësaj, kësaj fushate iu bashkuan edhe aktorët amerikanë Michael B. Jordan e Aaron Taylor-Johnson.

Reklama

(Foto: Instagram/calvinklein)

Ata e përshkruan koleksionin pranveror si një koleksion që përfshin mundësi të reja të dantellave sensuale dhe stile që përfshijnë materialin e xhinseve. Siç thonë ata, janë frymëzuar nga stilet e modës të viteve të nëntëdhjeta të shekullit të kaluar. /Telegrafi/

View this post on Instagram

A post shared by Calvin Klein (@calvinklein)