LAJMI I FUNDIT:

Katër kombinime që ndoshta ‘fshihen’ në gardërobën tënde

Katër kombinime që ndoshta ‘fshihen’ në gardërobën tënde
Foto: Splash News, Getty Images, Backgrid

Kur themi tendenca të thjeshta për çdo vajzë, me shumë gjasë ideja shkon te kombinimi xhinse dhe këmishë e bardhë, atlete dhe një çantë e vogël

Por, këtë herë janë vetë stilistët dhe shtëpitë e mëdha të modës ato që tregojnë formulën sesi një veshje që mund ta shihni në pasarelë, mund ta gjeni pa shumë mundim brenda dollapit tuaj.


Rihanna, Dakota Johnson apo Jennifer Lopez janë tre nga gocat që na tregojnë se ku mund të frymëzoheni për veshjen tuaj të radhës, me gjërat që me siguri i keni në dollap!

Pallto e gjatë + çantë + aksesorë

Jennifer Lopez

Bluzë me kapuç + çizme të ngrohta

Rihanna

Pallto lëkure + çantë kamoshi

Dakota Johnson

Pantallona të kuqe + atlete

Olivia Wilde