Kate Middleton ka mahnitur me një fustan në formë xhakete me vlerë prej tre mijë eurosh të Alexander McQueen, teksa u bashkua me njerkën e saj Camilla dhe tre fëmijët e saj për një shëtitje me karrocë poshtë Mall për të festuar “Platinum Jubilee”.

Dukesha 40-vjeçare dukej me humor të shkëlqyeshëm teksa buzëqeshte dhe përshëndeti turmën.

Ajo zgjodhi fustanin të cilin e kishte veshur edhe verën e kaluar teksa iu bashkua anëtarëve të familjes mbretërore në Eden Project për pritjen e G7.

Lartësia e saj mbretërore është një adhuruese e madhe e modeleve sportive të markës britanike në disa raste, më e famshmja në dasmën e saj në 2011.

Reklama
Tom Cruise theu ‘rregullin e pashkruar’ duke kapur dorën e Kate Middleton në tapetin e kuq Tom Cruise theu ‘rregullin e pashkruar’ duke kapur dorën e Kate Middleton në tapetin e kuq

Ajo shtoi një kapelë Philip Treacy në kombinim dhe bëri një nderim të ëmbël për Princeshën Diana duke vendosur vathët dhe gjerdanin e vjehrrës së saj të ndjerë.

Reklama

Kate i lidhi flokët përsëri në një topuz elegant me gërsheta dhe tregoi bukurinë e saj natyrale me një grim të thjeshtë, duke kombinuar një shtresë të lehtë fondatine me sy kafe dhe buzëkuq rozë. /Telegrafi/