Molla nuk bie larg nga pema.

Cindy Crawford shkoi në Instagram të premten për të ndarë një imazh të ri nga xhirimet e fundit të Kaia Gerber në Elle, në të cilën vajza e saj mban një triko me flamur amerikan praktikisht identik me atë që ajo vetë modeloi për kopertinën e revistës në vitin 1994.

“Bebi më vodhi pamjen! Elle Usa tani dhe at herë”, shkruan supermodelja 55 vjeçare, fotos së 20-vjeçares Gerber e veshur me Ralph Lauren, duke përfshirë një vështrim në foton e saj Elle për krahasim.


Gerber i ndau të dyja imazhet edhe në Instagram Stories dhe fansat u mblodhën në seksionin e komenteve të postimit të Crawford për të mbushur me dashuri dyshen e ngjashme.

Reklama
Reklama

“Uau, në fakt mendova se ishe ti Cindy”, ka shkruar fotografi i modës dhe ish-gjyqtari i “America’s Next Top Model”, Nigel Barker për foton e modeles më të re. “U desh ta shikoja dy herë!! E mrekullueshme ashtu si mamaja e saj”.

Foto: Instagram

“Gjene të forta dhe të mrekullueshëm!”, shtoi kantautorja dhe ish-aktorja Linda Thompson. /Telegrafi/

Foto: Getty Images for A Sense of Home