Pse të vishni diçka tjetër kur mund ta vishni fytyrën në fund?

Ylli i “Uncut Gems”, Julia Fox pozon ‘topless’ me një fund treçerekësh të bërë nga fotot e saj nga Polaroid në një video të re për Vogue Çekosllovakia.

32-vjeçarja përdor dy nga fotot për t’u mbuluar sipër dhe kur e pyetën se çfarë ka veshur, ajo me shaka thotë: “Veten”. Ajo lëkundet me taka të larta dhe asgjë tjetër veç fundit selfie në fotot e zjarrta.

Në videon e Vogue, muza e Josh Safdie pozon gjithashtu me një fustan prej pëlhure të florinjtë me flokë të ngritur dhe një fustan të kuq.

Ish-partnerja e Kanye West, Julia Fox merr vëmendje me një tjetër veshje të guximshme gjatë një dalje në New York Ish-partnerja e Kanye West, Julia Fox merr vëmendje me një tjetër veshje të guximshme gjatë një dalje në New York

Ajo është parë duke parë nëpër fotografi dhe për këtë arsye ka zgjedhur veshjen e saj perfekte.

View this post on Instagram

A post shared by Vogue Czechoslovakia (@vogueczechoslovakia)

Fox, e cila u nda nga Kanye West në shkurt pas tiradave të tij në rrjetet sociale, është e famshme për kombinimet e saj të egra. /Telegrafi/