LAJMI I FUNDIT:

Jetesa thjeshtë e të rinjëve që nuk e kanë luksin e fëmijëve të pasur të Instagramit (Foto)

Jetesa thjeshtë e të rinjëve që nuk e kanë luksin e fëmijëve të pasur të Instagramit (Foto)

Veshja e rrobave të shtrenjta dhe pushimi nëpër jahte luksoze, janë disa prej imazheve që i shohim në llogaritë e ndryshme, të fëmijëve të pasur në Instagram, të cilët shumë i xhelozojnë për të mirat materiale.

Reklama

Në anën tjetër, janë hapur llogari në rrjetet sociale, nën thurrjen #NotARichKidOfAInstagram dhe #BudgetLife, që tregojnë jetesën e thjeshtë e të rinjëve që jetojnë me të ardhura normale, transmeton Telegrafi.

Megjithatë, ata e kanë shfrytëzuar anën komike, që t’i imitojn të pasurit, së paku duke vënë mbishkrimin e emrave të shtëpive të mëdha të modës, apo qëndrimin pranë veturave të shtrenjta.

Që nga veturat e lira, imitimi i pajisjeve të shtrenjta teknologjike, apo adoptimi i asaj që duket si kinema në shtëpi, janë disa prej këtyre imazheve më qesharake. /Telegrafi/

Në trend Fun

Më shumë
Tufa e deleve futet në serën e kanabisit, “ia avullojnë” grekut 100 kilogramë nga kjo bimë

Tufa e deleve futet në serën e kanabisit, “ia avullojnë” grekut 100 kilogramë nga kjo bimë

Fun
“Figdet Spinner”, gruaja që e shpiku këtë lodër nuk e fitoi as edhe një cent

“Figdet Spinner”, gruaja që e shpiku këtë lodër nuk e fitoi as edhe një cent

Interesante
Pamjet dramatike të shpëtimit të peshkaqenit në Florida

Pamjet dramatike të shpëtimit të peshkaqenit në Florida

Fun
U bë gati ta përshëndeste dhe t’ia shtrëngojë dorën, Biden largohet nga foltorja – presidenti brazilian mbetet i habitur

U bë gati ta përshëndeste dhe t’ia shtrëngojë dorën, Biden largohet nga foltorja – presidenti brazilian mbetet i habitur

Fun
A është i njëjti person? - Njerëzit nuk mund ta besojnë ndryshimin e madh pas ndërhyrjeve që bëri kjo grua në një klinikë në Turqi

A është i njëjti person? - Njerëzit nuk mund ta besojnë ndryshimin e madh pas ndërhyrjeve që bëri kjo grua në një klinikë në Turqi

Virale
Ndryshon gjininë mundësi legjendar i WWE, transformimi lë gojëhapur fansat

Ndryshon gjininë mundësi legjendar i WWE, transformimi lë gojëhapur fansat

Fun
Kalo në kategori