Kur bëhet fjalë për ndërrimin e flokëve të saj, Jennifer Lopez nuk ka frikë të provojë gjëra të reja – dhe transformimi i saj i fundit na ka lënë pa fjalë me të vërtetë.

Reklama

Tashmë, vetëm këtë vit, truket e JLo kanë kaluar nga kanalizimi i një kameriereje të viteve ’90 (Rachel në serialin Friends), në tufa hapësinore të guximshme dhe stilime të viteve ’80.

Tani, stilisti i saj ikonik, Chris Appleton (i cili ka punuar gjithashtu me Kim Kardashian-West dhe Dua Lipa) ka zbuluar një tjetër transformim të Jennifer – kësaj here, në një Barbie njëbrirësh.


Duke postuar disa fotografi të JLo nga në Instagramin e tij, Chris zbuloi parukën rozë, vjollcë dhe të argjendtë, e cila është e drejtë.

Reklama
Reklama

Chris gjithashtu zbuloi një pamje tjetër për të cilën ai dhe Jennifer u bashkuan, duke shfaqur një vepër të hollësishëm të artit në flokët elegante bionde.

“Së shpejti…” shkroi Chris në mbishkrimin e fotografisë, duke shtuar kështu dyshimet se këto pamje janë pjesë e linjës së re për kujdesin e lëkurës nga JLo që do të lansohet në janar.