LAJMI I FUNDIT:

Ishin ndalur për të ndihmuar të aksidentuarit, policët në New Jersey i shpëtojnë “për një fije floku” vdekjes – kamioni për pak sa nuk i godet

Ishin ndalur për të ndihmuar të aksidentuarit, policët në New Jersey i shpëtojnë “për një fije floku” vdekjes – kamioni për pak sa nuk i godet

Në New Jersey, SHBA, një karrotrec ndau në dysh veturat e policisë, që ishin ndalur në autostradë pas një aksidenti që ishte shkaktuar dhe po ndihmonin të lënduarit.

Reklama

Zyrtarët policorë që intervenuan pas raportimit për një aksident trafiku në Allamuchy të New Jersey, i kanë shpëtuar “për një fije floku” vdekjes, transmeton Telegrafi.

Veturat e policisë u goditën nga karrotreci që po vinte nga ana e kundërt e korsisë, e këtë moment rrëqethës e ka regjistruar kamera e vendosur brenda mjetit zyrtar të policisë.

Pamjet u publikuan nga Departamentit i Transportit në New Jersey si një kujtesë që duhet zvogëluar shpejtësinë. Për fat të mirë nga kjo përplasje nuk është lënduar askush.

Në video shihet se policët kishin vërejtur kamionin duke ardhur nga ana e kundërt e korsisë – dhe shpejt u larguan për t’i shpëtuar më të keqes.

Është raportuar se shoferi i kamionit është dënuar për vozitje të pakujdesshme, ndërsa veturat e policisë kanë pësuar dëme pothuajse të pariparueshme. /Telegrafi/

Në trend Botë

Më shumë
“Putini në panik” – zbulohen dy arsyet pse ai është i tmerruar dhe po refuzon të udhëtojë jashtë Rusisë

“Putini në panik” – zbulohen dy arsyet pse ai është i tmerruar dhe po refuzon të udhëtojë jashtë Rusisë

Botë
Vendimi i Hagës për Stanishiqin dhe Simatoviqin pothuajse u injorua në Serbi

Vendimi i Hagës për Stanishiqin dhe Simatoviqin pothuajse u injorua në Serbi

Serbia
Ushtarët ukrainas arrijnë të rrëzojnë dronin rus, duke e qëlluar vetëm me pushkë automatike

Ushtarët ukrainas arrijnë të rrëzojnë dronin rus, duke e qëlluar vetëm me pushkë automatike

Evropa
Fëmijët e kreut të Wagnerit rus filmohen duke kënduar: Jemi elitë, ndërsa të tjerët kërkojnë lëmoshë dhe pastrojnë dyshemetë

Fëmijët e kreut të Wagnerit rus filmohen duke kënduar: Jemi elitë, ndërsa të tjerët kërkojnë lëmoshë dhe pastrojnë dyshemetë

Evropa
Parlamenti Evropian miratoi një rezolutë që dënon Hungarinë

Parlamenti Evropian miratoi një rezolutë që dënon Hungarinë

Evropa
Zelensky thotë se Ukraina është gati të jetë në NATO

Zelensky thotë se Ukraina është gati të jetë në NATO

Evropa
Kalo në kategori