LAJMI I FUNDIT:

Investimi në vendbanim është me rëndësi – blerja e banesës së re tek Kompleksi Linda në Fushë Kosovë është i duhuri

Investimi në vendbanim është me rëndësi – blerja e banesës së re tek Kompleksi Linda në Fushë Kosovë është i duhuri

Mirë se vini në Kompleksin Linda, një ndërtim i shkëlqyer rezidencial i vendosur në Fushë Kosovë.

I krijuar nga Al Trade, një kompani e njohur ndërtimi me një trashëgimi të përsosmërisë, Kompleksi Linda ofron një përzierje harmonike të jetesës moderne, bukurisë natyrore dhe komoditetit të pashembullt.

Me parqet të gjelbëruara, sigurinë e dedikuar dhe ndërtesat me cilësi të lartë, ky kompleks i jashtëzakonshëm vendos një standard të ri për banim.

Në Kompleksin Linda, banorët trajtohen me një mjedis jetësor magjepsës që përfshin rehati dhe qetësi.

Çdo apartament është projektuar dhe ndërtuar me kujdes duke përdorur materiale të cilësisë së lartë për të ofruar një përzierje funksionaliteti, elegance dhe jetëgjatësie.

Nga themeli e deri tek prekjet përfundimtare, ju mund të siguroheni që çdo aspekt i banesës tuaj pasqyron standardet më të larta.

Ju keni qasje të lehtë në një mori qendrash tregtare, supermarkete, restorante dhe institucione arsimore, të gjitha të vendosura në afërsi të kompleksit.

Vendndodhja strategjike e kompleksit gjithashtu ofron lidhje të shkëlqyera me rrugët kryesore të transportit, duke lejuar udhëtime të lehta dhe eksplorim të qytetit të gjallë të Fushë Kosovës.

Për më shumë informacione kontaktoni:

Facebook: Al Trade Center

E-mail: info@altradecenter.com

Nr.tel: 0800 77 770 049 777 127 / 049 318 676 / 044 976 777 / 043 989 111

Në trend Ekonomi

Më shumë
Nëse po kërkoni ujë të shëndetshëm - provojeni ujin Alkaline

Nëse po kërkoni ujë të shëndetshëm - provojeni ujin Alkaline

Active+ Alkaline Water
Suksesi i jashtëzakonshëm i rTrust - mbi 4000 nënshkrime elektronike në më pak se një muaj

Suksesi i jashtëzakonshëm i rTrust - mbi 4000 nënshkrime elektronike në më pak se një muaj

Ekonomi
Prishtina Mall përgatitet për hapjen e Zara, Bershka, Pull&Bear dhe Stradivarius

Prishtina Mall përgatitet për hapjen e Zara, Bershka, Pull&Bear dhe Stradivarius

Prishtina Mall
Egjipti ia kthen shpinën Rusisë, blen grurë nga Franca dhe Bullgaria

Egjipti ia kthen shpinën Rusisë, blen grurë nga Franca dhe Bullgaria

Botë
Prodhimi i Brendshëm Bruto i Kosovës arrin në rreth 9 miliardë euro, për kokë banori është mbi 5 mijë euro

Prodhimi i Brendshëm Bruto i Kosovës arrin në rreth 9 miliardë euro, për kokë banori është mbi 5 mijë euro

Ekonomi
Rrugët magjistrale për në Gjilan në gjendje të rëndë infrastrukturore

Rrugët magjistrale për në Gjilan në gjendje të rëndë infrastrukturore

Ekonomi
Kalo në kategori