LAJMI I FUNDIT:

Holiday In Resort – investimi më i zgjuar në detin Adriatik

Holiday In Resort – investimi më i zgjuar në detin Adriatik

I vendosur përgjatë bregdetit piktoresk të Kunës së Shëngjinit, Holiday In Resort është një strehë e qetësisë dhe elegancës së rafinuar.

Duke ofruar një sërë apartamentesh të dizajnuara në mënyrë të shkëlqyer për shitje, ky resort luksoz paraqet një mundësi të pashembullt për të zotëruar një pjesë të parajsës të pozicionuar në mënyrë perfekte në një vijë me detin mahnitës Adriatik.

Përqafoni bukurinë e natyrës pasi  këto apartamente janë të vendosura në mes të një pylli të harlisur me pisha, duke ofruar një përzierje harmonike të lumturisë bregdetare dhe izolimit të qetë.

Holiday In Resort është një dëshmi e rehatisë dhe sofistikimit, ku çdo detaj është krijuar me përpikëri për t’u ofruar banorëve përvojën më të madhe të jetesës. Këto apartamente luksoze janë projektuar me kujdes për të maksimizuar dritën natyrale dhe për të ofruar pamje mahnitëse të detit Adriatik të pastër kristal.

Një nga aspektet më tërheqëse të Holiday In Resort është ambienti idilik i tij. Imagjinoni të zgjoheni nga zhurma e butë e valëve që përkëdhelin bregun ose jeni të rrethuar nga aroma aromatike e pishave.

Apartamentet e vendosura brenda pyllit me pisha ofrojnë një lidhje unike me natyrën, duke ofruar një oaz të qetë ku mund të shpëtoni nga ngutja dhe nxitimi i jetës së përditshme.

Holiday In Resort ka 10 kulla me 9 kate që përfshihen:

Apartamente banimi

Njësi Shërbimi

Qendra biznesi

Pishina olimpike dhe për fëmijë

Kënd lojërash për fëmijë

Plazh privat

Parking nëntokësor

Siguri 24 orë

Përtej bukurisë së jashtëzakonshme dhe komoditeteve luksoze, Holiday In Resort paraqet një mundësi të jashtëzakonshme investimi.

Me rritjen e popullaritetit të Kunës së Shëngjinit si një destinacion kryesor turistik, kërkesa për akomodim me cilësi të lartë është në rritje. Duke zotëruar një apartament në këtë resort prestigjioz, ju siguroni një mënyrë jetese luksoze për veten tuaj.

Përjetoni thelbin e vërtetë të jetesës në bregdet në Holiday In Resort.

Për më shumë informacione kontaktoni në:

Web: edilproject.al

E-mail: info@edilproject.al

Tel: +355 69 203 5005+355 69 202 0608

Facebook: Edilproject.al

Instagram: edilproject.al