Para çdo racioni pini këtë pije dhe trupi juaj për një kohë të shkurtër do të pastrohet nga toksinat

Përgatiteni pijen shtëpiake nga vetëm 4 përbërës dhe hiqni qafe toksinat dhe tepricën e kilogramëve, transmeton Telegrafi.

Përbërësit e nevojshëm:

2 gota ujë të vakët,

1-2 lugë të vogla uthull molle,

1/4 e lugës së vogël të specit djegës të bluar,

1-2 pika vaj limoni,

1/2 lugë mjaltë apo shurup panje (nuk është i domosdoshëm).

Është i ëmbël dhe shkrin shtresat dhjamore.

Përgatitja:

Të gjithë përbërësit përzieni mirë dhe pini para çdo racioni. Do të duhej t’i pini tri gota në ditë, tri ditë, para ushqimit. Mirëpo, kini parasysh që nuk ekziston pije magjike e cila do t’ju lirojë nga pesha e tepërt trupore. Është shumë me rëndësi që të ndryshoni shprehitë tuaja jetësore dhe të përpiqeni që të hani ushqim sa më të shëndetshëm.

Reklama
Reklama

Pirja e ujit dhe ushtrimet mund të jenë vetëm bonus për organizmin tuaj. /Telegrafi/