LAJMI I FUNDIT:

Hailey Bieber i jep trendit të thonjve të saj një përditësim me ngjyrë çokollatë

Hailey Bieber i jep trendit të thonjve të saj një përditësim me ngjyrë çokollatë

Bëhuni gati për një tjetër trend të shijshëm të thonjve.

Reklama

Hailey Bieber ka përditësuar manikyrin e saj viral pikërisht në kohën e vjeshtës, duke i zëvendësuar thonjtë e saj të bardhë një manikyr të pasur ngjyrë çokollatë me të njëjtën shkëlqim.

Në një TikTok të shpërndarë gjatë fundjavës, modelja tregoi një manikyr me kafe të ftohtë me mirësjellje të artistes së saj të thonjve, Zola Ganzorigt.

@haileybieber

I know we’re tired of my constant color switch up but… the chocolate glazed donut nails are really hitting for me for fall 🤤🤎🍩🍩🍩🍩🍩 @zolaganzorigt

♬ original sound – jex

“E di që jemi të lodhur nga ndryshimi i vazhdueshëm i ngjyrave, por … thonjtë me ngjyrë çokollatë po godasin me të vërtetë për vjeshtë”, ka shkruar Bieber në video.

Trendi më i ri i manikyrit është ai që e bart Hailey Bieber
Lexo po ashtu Trendi më i ri i manikyrit është ai që e bart Hailey Bieber

Fansat e saj ishin dukshëm të apasionuar pas dukjes së re, duke komentuar fjalët më të mira për të ndarë entuziazmin e tyre për pamjen më të errët. /Telegrafi/

Në trend Femra

Më shumë
Vajza e Monica Belluccit ua kujton fansave nënën e saj të famshme gjatë xhirimeve të një reklame në Romë

Vajza e Monica Belluccit ua kujton fansave nënën e saj të famshme gjatë xhirimeve të një reklame në Romë

Femra
Ylli i “Baywatch” fotografohet pa grim, nxit ortek komentesh: A është vërtet ajo?

Ylli i “Baywatch” fotografohet pa grim, nxit ortek komentesh: A është vërtet ajo?

Femra
Fustani në shenjë proteste i modeles iraniane në Festivalin e Kanës

Fustani në shenjë proteste i modeles iraniane në Festivalin e Kanës

Femra
Në ditëlindjen e 55-të, Donna D'Errico pozoi me kostumin ikonik të larjes

Në ditëlindjen e 55-të, Donna D'Errico pozoi me kostumin ikonik të larjes

Femra
Monica Bellucci dhe vajza e saj Deva pozojnë për kopertinën e Vogue

Monica Bellucci dhe vajza e saj Deva pozojnë për kopertinën e Vogue

Moda
E la të ëmën në hije: Ja si duket e bija e aktores së famshme Monica Bellucci, një bukuroshe të vërtetë natyrale

E la të ëmën në hije: Ja si duket e bija e aktores së famshme Monica Bellucci, një bukuroshe të vërtetë natyrale

Psikoprofil
Kalo në kategori