LAJMI I FUNDIT:

Gëzoje mbretëreshën tënde për 8 mars me dhuratën ideale – vetëm 50 euro depilimi me laser në Face & Body Care

Gëzoje mbretëreshën tënde për 8 mars me dhuratën ideale – vetëm 50 euro depilimi me laser në Face & Body Care

Dita e 8 Marsit po afron dhe ju mund të gëzoni gruan, nënën apo edhe motrën me një dhuratë tejet të bukur siç është depilimi i gjithë trupit për vetëm 50 euro në Face & Body Care.

Përkujdesuni që të bëni dhuratën e përkryer dhe Face & Body Care pikërisht ka mënduar për ju.


Më 8 mars depilimi me laser i gjithë trupit kushton vetëm 50 euro, pra një seancë në ditën e gruas dhe nënës vjen me këtë ofertë tejet ekskluzive.

Depilimi me laser në Face & Body Care është dëshmuar si metodë tejet efikase dhe pa dhimbje që ju bën të ndiheni për mrekulli para dhe pas përfundimit të procesit.

Pse të mos e prisni verën me trup të pastër – vizitoni Face & Body Care që gjendet në rrugën Mark Dizdari afër shkollës “Hasan Prishtina” apo kontaktoni në:

Nr. Tel/Viber: +38349 226 006 dhe Facebook dhe Instagram 

artikull i sponsorizuar