Ajo së fundmi zbuloi se do të publikojë një shfaqje të re realiteti Netflix, “Soy Georgina”.

Dhe Georgina Rodriguez vërtetoi se reklama e saj më e mirë është vetja, teksa shpërndau dy foto magjepsëse në Instagram të mërkurën.

Netflix ka shkruar biografinë për shfaqjen si: “Bashkohuni me Georgina Rodriguez – nënë, influencuese, grua e biznesit dhe partnere e Cristiano Ronaldos – në këtë portret emocional dhe të thelluar të jetës së saj”.

‘Traileri’ i shfaqjes tregon çiftin që përballet me sfidat e jetës me fëmijët e tyre dhe do të flitet në spanjisht.

Pamjet magjepsëse në rrjetet sociale e shfaqnin atë të veshur me një fustan mahnitës me tyl rozë, i cili i kishte të fryra mëngët dhe fundin. Ajo shfaqi mendjemprehtësi në fotografi teksa u mbajt mbi një kalë ndërsa shikonte poshtë në kamerë. Modelja kishte një rezidencë mahnitëse në sfond së bashku me një makinë sportive të gjelbër.

Në një foto tjetër, bukuroshja ka pozuar në një banak kuzhine me vezë dhe miell me një fustan të kuq magjepsës.

Ajo mbishkroi fotot, të përkthyera nga spanjishtja: ‘Faleminderit Netflix që jetoni me mua një nga aventurat më të mrekullueshme të jetës sime dhe miliona falënderime për të gjithë ndjekësit dhe miqtë e mi që presin me padurim premierën e shfaqjes time. Nuk mund të mendoj për një ditë më të mirë se ditëlindja ime për lansimin e ‘Soy Georgina’. Më 27 janar festojmë të gjithë së bashku nga 190 vende. Shihemi në Netflix”.

Njoftimi vjen pasi Cristiano dhe Georgina u nisën për në Madrid për një vakt romantik dhe një natë në një hotel luksoz, ndërsa pyetjet rrotullohen për të ardhmen e tij në Manchester United. /Telegrafi/