Ciara po e shijon shumë kohën e shtatzënisë duke bërë që postimet e saj të jenë ndër më të bukurat nga nënat të cilat janë në pritje.

Ajo kishte zgjedhur që shtatzëninë ta tregojë për herë të parë nga ishujt.

Pasi njoftoi shtatzëninë e saj me një pozë të bukur, këngëtarja po ndan momente shumë të bukura nga kjo periudhë e rëndësishme e jetës së saj.

View this post on Instagram

Number 3. 📸: @DangeRussWilson

A post shared by Ciara (@ciara) on Jan 30, 2020 at 5:20am PST

Ajo festoi fillimin e verës me një fotosesion të shtatzënisë ku shfaqej me flokë të ndritshëm, rroba banje rozë të kombinuara nga dielli dhe një sfond bregdetar.

View this post on Instagram

A post shared by Ciara (@ciara) on Jun 24, 2020 at 8:17am PDT

Disa ditë më vonë ajo vendosi ta shfaqë barkun e rrumbullakosur nën ujë, brenda pishinës.

Dhe së fundmi, ylli i muzikës pop ndau një fotografi në Instagram duke bërë që vëmendja të na përqendrohet te flokët që rivalizonin edhe barkun e saj të ekspozuar, pasi ishte një ndryshim jashtëzakonisht i këndshëm.

View this post on Instagram

#Rooted

A post shared by Ciara (@ciara) on Jul 21, 2020 at 8:15am PDT

Me veshje lëkure në ngjyrë të zezë, me një sfond të bardh, ajo ia doli ta rrëmbejë vëmendjen e të gjithëve edhe një herë tjetër. /Telegrafi/