A ka kohë më të mirë për ndryshim të stilit të flokëve se në stinën e ngrohtë?!

Kjo verë do të shënojë kthimin e stilit të flokëve lob, bob dhe piksi, transmeton Telegrafi.

Shkurtimi i flokëve ka çmendur Hollywoodin, ndërsa stilistët e famshëm kanë thënë që trendi i flokëve të shkurtra tek tash pritet. Bëhuni guximtare, bëni ndryshimin!

Zgjidhni stilin piksi apo bob, balluke apo xhufka, karfica apo tallaze.

Aktoret e famshme kanë lajmëruar kthimin e flokëve të shkurtër në ngjarjen e mbajtur para pak kohësh Met Gala.

Nëse tashmë jeni duke u hamendur, këtu mund të gjeni ndonjë ide.

Bella Hadid

View this post on Instagram

A post shared by Met Gala (@themetgalaofficial) on May 6, 2019 at 5:58pm PDT

Ella Balinska

View this post on Instagram

A post shared by Met Gala (@themetgalaofficial) on May 7, 2019 at 12:45pm PDT

Cara Delevingne

View this post on Instagram

A post shared by Cara Delevingne (@caradelevingne) on May 9, 2019 at 10:24am PDT

Selena Gomez

View this post on Instagram

A post shared by Selena Gomez (@selenagomez) on May 2, 2019 at 10:32am PDT

Jenna Dewan

View this post on Instagram

A post shared by Jenna Dewan (@jennadewan) on Mar 28, 2019 at 3:28pm PDT

Margot Robbie

View this post on Instagram

A post shared by @margotrobbie on Sep 8, 2017 at 9:07am PDT

/Telegrafi/