LAJMI I FUNDIT:

Fitoni biletat VIP në GIVEAWAY nga Telegrafi Events dhe Cinestar Cinemas dhe përjetoni një udhëtim emocionues në botën e 4DX ScreenX!

Fitoni biletat VIP në GIVEAWAY nga Telegrafi Events dhe Cinestar Cinemas dhe përjetoni një udhëtim emocionues në botën e 4DX ScreenX!

A jeni gati për një eksperiencë kinematografike që të mbush plot adrenalinë?

Telegrafi Events dhe CineStar Cinemas janë duke ofruar GIVEAWAY emocionues që do të çojë aventurën tuaj të shikimit të filmave në një nivel tjetër.

Bëhuni gati të jeni pjesë e aksionit pasi 4DX ScreenX mbërrin në Kosovë për herë të parë në CineStar Megaplex në Prishtina Mall!

Telegrafi Events dhe CineStar Cinemas është duke dhuruar 2×2 bileta VIP – ku fituesit do të kenë mundësi të shikojnë “Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One” në ekranet revolucionare 4DX ScreenX.

Ne po dhurojmë bileta VIP 2×2 për fituesit me fat që do të kenë mundësinë të shikojnë “Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One” në ekranet revolucionare 4DX ScreenX.

Përgatituni për një udhëtim gjithëpërfshirës që kombinon pamjet magjepsëse të ScreenX me efektet shqisore të 4DX, duke ju çuar thellë në zemrën e filmit.

Dhe të bëheni pjesë e këtij GIVEAWAY është shumë e lehtë. Thjeshti hyni në llogarinë e Telegrafi Events ose të Cinestar në Instagram dhe gjeni postimin e dhuratave dhe ndiqni udhëzimet e dhëna.

Fituesit do të përzgjidhen më 11 korrik përmes procesit tonë të zakonshëm të përzgjedhjes. Çdo fitues do të marrë 2 bileta, kështu që ju mund ta ndani këtë përvojë të paharrueshme me një shoqërues të veçantë.

Mos e humbni mundësinë për të qenë një nga fituesit me fat!

Telegrafi Events, shoku yt i nejave!

Pas Amerikës, Japonisë, Kanadasë dhe Anglisë – 4DX ScreenX për herë të pare në Kosovë në CineStar Megaplex në Prishtina Mall!

Në trend Ekonomi

Më shumë
Themelohet Fintech Kosova, pioniere në revolucionin e teknologjisë financiare në Kosovë

Themelohet Fintech Kosova, pioniere në revolucionin e teknologjisë financiare në Kosovë

Ekonomi
Shijo 3 ditë të mrekullueshme në Stamboll për vetëm 99 euro

Shijo 3 ditë të mrekullueshme në Stamboll për vetëm 99 euro

Kompania Turistike Shpejtimi
Më pak se 24 orë nga samiti më i madh madh i BNj në Kosovë “PowerToHR”

Më pak se 24 orë nga samiti më i madh madh i BNj në Kosovë “PowerToHR”

powertohr
Zgjidhe problemin e prishjeve për 3 euro në muaj me Hausmeister

Zgjidhe problemin e prishjeve për 3 euro në muaj me Hausmeister

Hausmeister
Kurti: Buxheti i komunave këtë vit është për 40 për qind më i lartë se para tri viteve

Kurti: Buxheti i komunave këtë vit është për 40 për qind më i lartë se para tri viteve

Ekonomi
30% më shumë kilometra në Petrol Company nuk janë teori e thatë, por rezultate të prekshme dhe kjo me çmime më të lira në treg

30% më shumë kilometra në Petrol Company nuk janë teori e thatë, por rezultate të prekshme dhe kjo me çmime më të lira në treg

Petrol Company
Kalo në kategori