LAJMI I FUNDIT:

Filloi sezoni veror në Central Park me “Bota Jote e Aventurave”

Filloi sezoni veror në Central Park me “Bota Jote e Aventurave”

Me 15 Qershor, 2024 – Qendra Tregtare Central Park u shndërrua në një tokë magjike plot argëtim dhe emocion, ndërsa ne nisëm sezonin veror me eventin ‘Bota Jote e Aventurave’.

Me një linjë fantastike aktivitetesh dhe performancash, eventi tërhoqi shumë familje dhe fëmijë, duke e bërë një ditë të paharrueshme për të gjithë pjesëmarrësit.

Nga ora 12:00 deri në 20:00, vizitorët u kënaqën me një gamë të gjerë aktivitetesh që i mbajtën të gjithë të argëtuar gjatë gjithë ditës.

Pika kryesore e eventit ishte show i Xhonglimit dhe zjarrit, ku performues të aftë mahnitën audiencën me truket dhe shfaqjet e tyre të pabesueshme me zjarr.

Fëmijët u kënaqën duke takuar personazhet e tyre të preferuar, përfshirë Mickey, Spiderman dhe Sonic, të cilët shëtitnin në park, duke pozuar për foto dhe duke sjellë buzëqeshje në fytyrat e tyre.

Festa vazhdoi me performanca akrobatike që shfaqën stunta dhe rutina mahnitëse, duke lënë të gjithë të mahnitur.

Fëmijët gjithashtu shijuan pikturimin e fytyrës dhe morën shumë foto me maskotat e dashura, duke krijuar kujtime të paharrueshme.

Ky event shënoi fillimin perfekt të një vere plot argëtim dhe aventura në Central Park. Por aventura nuk përfundon këtu! Ne kemi një linjë të plotë aktivitetesh të planifikuara për fundjavët e ardhshme, duke siguruar që çdo vizitë në Central Park të jetë një përvojë unike dhe e këndshme.

Ne ftojmë të gjithë të na bashkohen në fundjavat e ardhshme për të përjetuar gëzimin dhe emocionin në Central Park. Na ndiqni në kanalet tona të mediave sociale për përditësimet më të fundit dhe shikime paraprake të asaj që kemi në plan.

Mos e humbisni argëtimin – vizitoni Central Park dhe bëhuni pjesë e ‘Botës Tuaj të Aventurave’!