LAJMI I FUNDIT:

‘Fantazma’ që i doli në dritaren e spitalit, i tha që të ketë kujdes (Foto)

‘Fantazma’ që i doli në dritaren e spitalit, i tha që të ketë kujdes (Foto)

Lee Smart nga Caerphylli i Wales, ka qenë së bashku me ekipin e tij, kur e ka parë një ‘fantazmë’ në dritaren e një spitali që është braktisur në vitin 2007.

Madje, kjo krijesë e pazakontë e ka porositur atë që ‘të mbrojë shpinën’, ndërsa më pas është zhdukur pa gjurmë, transmeton Telegrafi.

Ai ka mbetur i tmerruar me atë që ka dëgjuar, megjithëse kolegët që kishte afër nuk vërejtën asgjë.

“Më paralajmëroi dhe u zhduk, por u kthyer sërish më vonë dhe duke më qeshur në vesh, më tha se do të më vras”, ka thënë Smart.

“Vetëm pak qaste pasi e pashë në dritare, më erdhi pranë dhe më bëri një tjetër kërcënim. Mund të ketë qenë ndonjë njeri shumë i shpejtë, por unë besoj të jetë aktivitet paranormal”.

Në edicionin e ardhshëm të ‘Twisted Paranormal’, pritet të bëhen të ditura më shumë për këtë vend, që dyshohet të jetë i mbushur me aktivitete misterioze. /Telegrafi/

Dritarja ku doli ‘fantazma’
Dritarja ku doli ‘fantazma’

Në trend Fun

Më shumë
Problemi matematikor i amerikanes 6-vjeçe që hutoi njerëzit në internet

Problemi matematikor i amerikanes 6-vjeçe që hutoi njerëzit në internet

Interesante
Amerikani padit lotarinë, numrat fitues të tiketës së tij për vlerën prej 340 milionë dollarë iu tha se u shfaqen gabimisht

Amerikani padit lotarinë, numrat fitues të tiketës së tij për vlerën prej 340 milionë dollarë iu tha se u shfaqen gabimisht

Interesante
Tërmeti befason prezantuesen boshnjake gjatë transmetimit direkt, kamerat regjistruan reagimin e saj

Tërmeti befason prezantuesen boshnjake gjatë transmetimit direkt, kamerat regjistruan reagimin e saj

Interesante
Një satelit me peshë dy ton do të bie sot në Tokë, mund të shihet duke fluturuar në rajon

Një satelit me peshë dy ton do të bie sot në Tokë, mund të shihet duke fluturuar në rajon

Interesante
Zbulohet gjarpri më i madh në botë, anakonda peshon 200 kilogramë dhe është tetë metra e gjatë – kokën e ka sa të njeriut

Zbulohet gjarpri më i madh në botë, anakonda peshon 200 kilogramë dhe është tetë metra e gjatë – kokën e ka sa të njeriut

Interesante
Burri më i gjatë dhe gruaja më e shkurtër në botë takohen përsëri, gjashtë vjet pas fotosesionit të tyre viral përpara piramidave egjiptiane

Burri më i gjatë dhe gruaja më e shkurtër në botë takohen përsëri, gjashtë vjet pas fotosesionit të tyre viral përpara piramidave egjiptiane

Interesante
Kalo në kategori