LAJMI I FUNDIT:

Entuziazëm i lartë mes përdoruesve për video-lojën GTA 6, traileri në YouTube merr 67 milionë shikime brenda 15 orëve

Entuziazëm i lartë mes përdoruesve për video-lojën GTA 6, traileri në YouTube merr 67 milionë shikime brenda 15 orëve

Rockstar Games ka publikuar trailerin e parë të video-lojës së shumëpritur GTA 6 derisa vetë lansimi i lojës pritet në vitin 2025.

Entuziazmi tek njerëzit për këtë video-lojë duket të jetë tejet i madh pasi traileri i publikuar në YouTube ka grumbulluar 67 milionë klikime brenda 15 orëve, transmeton Telegrafi.

Prodhuesi i video-lojërave u detyrua ta publikojë trailerin pak më herët se që ishte planifikuar pasi videoja tashmë kishte rrjedhur në internet.

Traileri i video-lojës në YouTube ka marrë 7.5 milionë pëlqime deri më tani.

Publikohet traileri i GTA 6, video-loja lansohet në vitin 2025
Lexo po ashtu Publikohet traileri i GTA 6, video-loja lansohet në vitin 2025

Seria e gjashtë do të jetë vazhdimi i hitit të madh të 2013-ës GTA 5, që u bë video-loja e dytë më e shitur e të gjitha kohërave, pas Minecraft. /Telegrafi/


Në trend Teknologji

Më shumë
Fshini këto aplikacione nga telefoni përpara se t'i shpenzojnë të gjitha paratë nga llogaritë e juaja bankare

Fshini këto aplikacione nga telefoni përpara se t'i shpenzojnë të gjitha paratë nga llogaritë e juaja bankare

Këshilla Teknologjike
WhatsApp prezanton veçori të reja të formatimit të tekstit

WhatsApp prezanton veçori të reja të formatimit të tekstit

Teknologji
Apple prezanton kufje të personalizuara Beats

Apple prezanton kufje të personalizuara Beats

Teknologji
Qytetari u bë viral derisa voziste Teslan dhe të njëjtën kohë vendosi pajisjet Apple Vision Pro, sekretari amerikan i Transportit ngre alarmin

Qytetari u bë viral derisa voziste Teslan dhe të njëjtën kohë vendosi pajisjet Apple Vision Pro, sekretari amerikan i Transportit ngre alarmin

Teknologji
Samsung zbulon specifikat e pajisjes së re Galaxy Fit 3

Samsung zbulon specifikat e pajisjes së re Galaxy Fit 3

Teknologji
Google ndalon gjeneratorin e imazheve Gemini, Inteligjenca Artificiale krijoi fotografi të pasakta historike

Google ndalon gjeneratorin e imazheve Gemini, Inteligjenca Artificiale krijoi fotografi të pasakta historike

Teknologji
Kalo në kategori