Emma Watson po rikthen prerjen e saj të vjetër pixie me një kthesë moderne.

Aktorja e “Harry Potter” është fytyra e re e aromës së Prada-s dhe debutoi flokët e saj të sapoprerë për këtë bashkëpunim.

Watson tregon vathët e varur Prada dhe grimin dramatik të syve të maces – si dhe një prerje flokësh dramatike – në foton magjepsëse.

Fushata Prada shënon gjithashtu debutimin e saj regjisorial për markën.

Doja Cat shpjegon pse e rruajti kokën në Instagram Live: Ndihem sikur nuk duhej të kisha kurrë flokë Doja Cat shpjegon pse e rruajti kokën në Instagram Live: Ndihem sikur nuk duhej të kisha kurrë flokë

“Prada ka shkuar gjithmonë përtej modeleve tradicionale dhe arketipeve të bukurisë së konceptuar dhe është e famshme për një feminilitet që sfidon konventat”, tha Watson në një deklaratë për shtyp.

Reklama

“Është kënaqësi të krijosh një fushatë dhe të përfaqësosh një aromë me një koncept kaq të thellë filozofik dhe iniciativa qëndrueshmërie në një mënyrë që të ndihet vërtet reale dhe relevante”, shkroi Ambasadorja e Vullnetit të Mirë të UN Women.

Reklama
Helena Christensen pret flokët e saj: U ndjeva mirë Helena Christensen pret flokët e saj: U ndjeva mirë

Regjisorja e re shpjegoi në Instagram, “Mezi pres të ndaj këtë pjesë të artit tim dhe shpresoj që ju ta shijoni po aq sa unë u kënaqa duke e bërë atë”, duke etiketuar markën e bukurisë. Fansat e pëlqyen prerjen e saj, duke shkruar: “Është një pamje kaq e re!” dhe duke e quajtur atë “mahnitëse”. /Telegrafi/