Doja Cat shpjegoi pse e rruajti kokën gjatë një Instagram Live të enjten, në të cilën rrëfeu se nuk i pëlqente kurrë të kishte flokë.

Ndërsa reflektonte për prerjen e re të zhurmshme për 24.1 milionë ndjekësit e saj, fituesja 26-vjeçare e Grammy tha se ishte ‘e fiksuar’ pas pamjes së saj të re që kur hoqi flokët e saj.

“Ndjehem sikur kurrë nuk duhet të kisha pasur flokë gjithsesi”, u tha ajo fansave të saj. “Më pëlqen, nuk më pëlqen të kem flokë”.

Ajo vazhdoi: “Nuk më ka pëlqyer kurrë të kem flokë. Nuk mund t’ju them një herë, që nga fillimi i jetës sime, se kam thënë ndonjëherë: ‘Kjo është e bukur’. Thjesht nuk më pëlqen të kem flokë”.

Reklama
Doja Cat humb 200 mijë ndjekës teksa Noah Schnapp fiton afro dy milionë të tillë pas debatit të tyre që u bë viral në rrjetet sociale Doja Cat humb 200 mijë ndjekës teksa Noah Schnapp fiton afro dy milionë të tillë pas debatit të tyre që u bë viral në rrjetet sociale
Reklama

Ylli kujtoi gjithashtu se ndihej ‘e rraskapitur kur ushtronte’ dhe mbante paruke, të cilat ajo tha se do të fillonin ‘të rrëshqitnin dhe t’i hiqeshin nga koka’ kur ajo bënte ushtrime ‘tepër të forta’.

“Do të stërvitesha, por nuk mund të fokusohesha sepse isha më e shqetësuar për pamjen time. Ose si po më shkonin flokët dhe si t’i mbaja ato të ngjitura në lëkurën e kokës” – vuri në dukje Doja.

Joey King thotë se çdo grua duhet të rruajë kokën të paktën një herë Joey King thotë se çdo grua duhet të rruajë kokën të paktën një herë

Muzikantja përfundoi duke thënë se asaj i pëlqen shumë koka e rruar. /Telegrafi/