LAJMI I FUNDIT:

Ekspertët kanë konstatuar: Këta janë trendët kryesorë për vjeshtë/dimër

Ekspertët kanë konstatuar: Këta janë trendët kryesorë për vjeshtë/dimër

Çdo sezon sjell diçka të re, më ndryshe dhe më çliruese…Këtë herë dizajnerët botërorë janë përpjekur që të na paraqesin trendët të cilët do të bëjnë një zbukurim të vogël në dollapët tanë, madje edhe në stilin tonë.

Meqë ky sezon na është afër, vëllimi dhe variacionet e trendëve po bëhen gjithnjë e më të mëdha, transmeton Telegrafi.

Po ju paraqesim trendët kryesorë për vjeshtën 2018:

1

Vëthë të gjatë

2

Pjesë veshjeje ngjyrë okër

3

Pjesë veshjeje dhe aksesorë me qëndisje zbukuruese

4

Fustan me një krah

5

Perishane

6

Modele mashkullore

7

Pjesë të inspiruara me stil skejteri

8

Aksesorë lëkure ngjyrë vere

/Telegrafi/