LAJMI I FUNDIT:

Edhe pak ditë deri në festën e madhe të Floil!

Edhe pak ditë deri në festën e madhe të Floil!

Floil po feston 3 vjetorin e themelimit dhe po shpërblen konsumatorët besnik me shumë shpërblime!

Edhe pak ditë na ndajnë deri në përfundimin e super kampanjës në të cilën do të shpërblehen konsumatorët e Floil-it.

Super shpërblime si:

– Enëlarëse
– Grirëse perimesh
– Makinë për përgatitje të brumërave
– Set pjatash
– Set tenxheresh
– Set lugësh
– Paketim vaj Floil, e shumë shpërblime tjera po ju presin

Mos heziton, kanë mbetur edhe pak ditë deri në përfundimin e kampanjës.

Andaj, posto në rrjete sociale foto të recetës që keni përgatitë me vaj apo margarinë Floil me hashtag #ShefEQef apo dërgoje në faqen Floil Official.

Festo bashkë me Floil 3 vjetorin!

Artikull i sponzorizuar

Në trend Ekonomi

Më shumë
Instituti GAP përmes grafike paraqet komunat në Kosovë që kanë pagën më të lartë dhe me të ulët në sektorin privat

Instituti GAP përmes grafike paraqet komunat në Kosovë që kanë pagën më të lartë dhe me të ulët në sektorin privat

Ekonomi
Subvencione nga qeveria për pompat termike - zgjidhni ECOTEK për ngrohjen e shtëpisë tuaj

Subvencione nga qeveria për pompat termike - zgjidhni ECOTEK për ngrohjen e shtëpisë tuaj

ECO TEK
Hapet Thirrja Publike për subvencionim të pajisjeve efiçiente për ngrohje, qytetarët mund të aplikojnë deri më 22 nëntor

Hapet Thirrja Publike për subvencionim të pajisjeve efiçiente për ngrohje, qytetarët mund të aplikojnë deri më 22 nëntor

Ekonomi
Në cilat vende Kosova eksporton më së shumti, e nga kush importojmë?

Në cilat vende Kosova eksporton më së shumti, e nga kush importojmë?

Ekonomi
40% subvencion nga qeveria për çdo qytetar që kursen rrymë

40% subvencion nga qeveria për çdo qytetar që kursen rrymë

ACN Midea
Prishtina Mall përgatitet për hapjen e Zara, Bershka, Pull&Bear dhe Stradivarius

Prishtina Mall përgatitet për hapjen e Zara, Bershka, Pull&Bear dhe Stradivarius

Prishtina Mall
Kalo në kategori