Ndoshta ju ka ndodhur – ju shkoni në qendër për të blerë diçka specifike, por përfundoni me shumë gjëra që nuk keni menduar kurrë t’i blini.

Thjesht provoni diçka, madhësia është e duhur dhe dorëzoni kartën tuaj bankare. Por, ne rrallë mendojmë se si do të jetë kjo gardërobë gjatë veshjes dhe larjes.

Në vijim KP paraqet disa nga rrobat që ia vlen t’i blini me një madhësi më të madhe për të shmangur problemet gjatë veshjes.

Kylie Jenner tregon format me kostum rozë dhe çizme të kuqe deri te kofshët tre muaj pas lindjes së djalit Kylie Jenner tregon format me kostum rozë dhe çizme të kuqe deri te kofshët tre muaj pas lindjes së djalit

Bluzë me mëngë të shkurtra

Këmishë

Fustan

Pallto

Çorape

Setra

Xhaketë

Taket

(Foto: T&C Magazine)