Naphtal Ngatali e ka fotografuar një burrë të paidentifikuar, teksa qëndronte i zhveshur përjashta dritares së një banese në Francë.

Nuk dihet pse ka dalë në këtë formë dhe rrinte në vend të rrezikshëm disa kate lartë, derisa moti ishte mjaft i ftohtë, transmeton Telegrafi. Por, mendohet se ai ka qenë me dashnoren dhe është detyruar të dalë, në momentin që asaj i ka ardhur partneri.

“Është e pakuptimtë pse rrezikoi jetën për gruan që nuk të përket, në mënyrë të turpshme dhe të pahijshme. Mund ta pësosh keq”, ka shkruar Ngatali lidhur me rastin.

Nuk bëhet e ditur për fatin e tij, e as sa gjatë ka qëndruar aty. /Telegrafi/