Muaji i modës ka filluar zyrtarisht dhe të gjithë sytë janë në pasarelat e famshme të kryeqyteteve të modës

Java e modës në New York ka filluar më 5 shtator dhe kemi parë pjesë nga koleksionet e sezonit pranverë-verë 2020.

Por përveç sfilatave, pamë edhe yjet që u shfaqën gjithë stil. E si mund të dukeshin ndryshe në një prej ngjarjeve më të rëndësishme të modës?

Jemi të sigurt që edhe ju do të frymëzoheni nga veshjet e tyre. Këta janë disa prej yjeve që tërhoqën më shumë vëmendje në Javën e Modës në New York.

Sara Sampaio

Gigi Hadid

Kendall Jenner

Adriana Lima

Miley Cyrus

Halsey

Cara Delevingne

Karlie Kloss

Emily Blunt

Bella Hadid

Cate Blanchett

Kate Moss

Candice Swanepoel

Emily Ratajkowski