A po ndjek Ariana Grande hapat e ish-it Pete Davidson duke hequr tatuazhet e saj?

Ylli i popit më në fund zbuloi foto nga dasma e saj me Dalton Gomez ku dukej mahnitëse me fustanin e saj të shkëlqyeshme nga Vera Wang.

Sidoqoftë, fansat me sy të shqiponjës vunë re se diçka dukej ndryshe në lidhje me këngëtaren: disa nga tatuazhet e saj më të mëdha dhe më të njohura ishin zhdukur për ditën e dasmës së saj.

Dy flutura të mëdha pranë shpatullës së saj mungonin, bashkë me disa të tjera.

Në fillim, disa spekuluan se Grande thjesht mbuloi tatuazhet e saj të krahut me grim për ditën e dasmës së saj për të krijuar një pamje më të butë – megjithëse ajo la disa të tjera në pah.


Por duket se ndryshimi mund të jetë më i përhershëm: Të enjten në mbrëmje, Grande u bashkua me The Weeknd në “iHeartRadio Music Awards 2021” për të interpretuar “Save Your Tears”, kësaj here duke larguar vetëm tatuazhet e saj të fluturave dhe Eevee.

Është e paqartë pse ajo mund të dëshirojë të heqë qafe disa nga tatuazhet e saj më të fundit. /Telegrafi/