0Shares

Kjo është më e mira që mund t’ia bëni flokëve tuaj. Pos që do të kurseni para, frizura e bërë në këtë mënyrë do të duket natyrale dhe me tallaze, provojeni këtë truk dhe tepër shpejt do të keni frizurë të shkëlqyeshme.

Të gjitha flokët kanë tendencë që pas punës së lodhshme të humbin formën dhe të duken të plogështa, transmeton Telegrafi.

Nëse edhe ju keni këtë problem dhe jeni lodhur nga produktet e shtrenjta dhe sallonet e floktarëve, patjetër provoni këtë mënyrë natyrale të stilizimit.

Në të vërtetë, fjetja me gërshet pengon që flokët të ngatërrohen dhe shpërndahen në të gjitha anët, në të vërtetë as të rrafshëta as kaçurrela.

gj

Kur çdo mbrëmje fërgohen në jastëk, bëhen “të padëgjueshme”, por edhe “formimi i brirëve” është lehtë të mbulohen vetëm me mbështjelljen bisht të flokëve.

Gërsheti gjatë natës gjithashtu u jep volumin flokëve tuaja.

Qitni pak shkumë për formësim në flokë të lagështa, lidhni gërshet dhe drejt e në shtrat.

Kur të zgjoheni, do të mrekulloheni me tallazet e lehta të flokëve tuaja. /Telegrafi/

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)