Ylli i repit, e cila është shtatzënë me fëmijën e saj të dytë me burrin Offset, shkoi në Instagram të hënën për të promovuar “Wild Side”, këngën e saj të re me Normanin .

Cardi, 28 vjeç, u shfaq në dy veshje të ndryshme që shfaqnin barkun e saj: një veshje rrjetë e gjelbër neon e tejdukshme e shtresuar mbi bikini që përputhen.

Por, kjo nuk është veshja e vetme, ajo shfaqi barkun edhe në bikini të zeza lëkure.

View this post on Instagram

A post shared by Cardi B (@iamcardib)


Ajo shkoi për një pamje të ngjashme të guximshme bukurie, duke vendosur një paruke të gjatë, me ngjyrë të gjelbër, e denjë për një sirenë – dhe me grimin e shkëlqyeshëm të syve në ngjyrën e njëjtë. Cardi akordohet më tej me një palë vathë me rrathë.

Ndryshe, Cardi për herë të parë e bëri publike shtatzëninë e dytë gjatë një performance në “BET Awards”. /Telegrafi/